Malutkie Misie startują...

List do Świętego Mikołaja

🎄🎁🎄🎅🎄🎁🎄

Ogłaszamy koniec akcji „List do św.Mikołaja„! ❤🎅❤

Dziękujemy wszystkim darczyńcom 😘, którzy wsparli szczodrym groszem 💰 i słodyczami „List…” – dzięki Waszej hojności mogliśmy spełnić marzenia dziewczynek z Ochronki w Piekarach Śląskich. Prezenty – kompletne i zapakowane – trafią do ich rąk. 👏

Radują się nasze Misiowe serca ❤🎅❤

Każdy może zostać św.Mikołajem” – to wspaniałe uczucie!

🎄🎁🎄🎅🎄🎁🎄

– Powiedz mi, po co jest ten miś?

– Właśnie, po co?

– Otóż to, my doskonale wiemy, po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas zebrane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, świąteczny, w oparciu o naszą misiową instytucję! Miś charytatywny! Miś zbierający pieniądze na prezenty dla potrzebujących dzieciaków!

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, miś nasz, z puszką w łapkach, nasza klubikowa tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje! Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam miś z naszego Klubu!

🎄🎁🎄🎅🎄🎁🎄

* Ale o co chodzi?
Chcemy spełnić marzenia wybranych przez nas, potrzebujących dzieci.

* O czym marzą dzieci?
Dziewczynki w listach napisały, że marzą o klockach Lego,
książkach, pościeli (koniecznie z flamingami, pieskami
lub ptaszkami!) i słodyczach.

* Co robimy?
Zbieramy pieniądze

Za zebrane pieniądze kupimy wymarzone prezenty i zapakujemy je w świąteczne paczki. Paczki przekażemy wolontariuszom. Na Święta Bożego Narodzenia paczki trafią do dzieciaków.

Gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w akcji – każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem.

Kategorie

Tagi

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Zobacz również...